HOPA Závěsná skříňka se zrcadlem LUMIX I Směr zavírání Pravé (DX) OLNPSE5055P

Závěsná kovová skříňka Olsen Spa LUMIX I s dvířky po stranách a vestavěným zrcadlem, přináší nepostradatelný doplněk do... více informací »
HOPA Závěsná skříňka se zrcadlem LUMIX I
Značka: HOPA
1 674 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsná kovová skříňka Olsen Spa LUMIX I s dvířky po stranách a vestavěným zrcadlem, přináší nepostradatelný doplněk do...

Závěsná kovová skříňka Olsen Spa LUMIX I s dvířky po stranách a vestavěným zrcadlem, přináší nepostradatelný doplněk do Vaší koupelny. Světlo, nad plošinkou je zapínáno táhovým vypínačem. Antikorozní povrchová úprava v bílé barvě, zaručí její dlouhodobou životnost. Kovová skříňka za cenu plastové ! Závěsná kovová skříňka Olsen Spa LUMIX I vyniká vysoce kvalitním zpracováním a spolehlivou funkčností všech součástí a materiálů. Přednosti závěsné skříňky Olsen Spa LUMIX I: Závěsná skříňka s dvířky s osvětlením Povrchová úprava: vícevrstvý antikorozní nástřik barvy a laku: na předních dvířkách a bočních stěnách Materiál: kov, sklo Barva: bílá Osvětlení s tahovým vypínačem Špičková povrchová úprava = velmi snadná údržba Doporučená žárovka 1 × 40W E14 Přiložené žárovičky jsou pouze testovací Pravá nebo levá varianta Vnitřní poličky skleněné Rozměry (Š × V × H) : 50 × 55 × 15 cm ZÁRUKA 2 ROKY. Tento exkluzivní produkt HOPA Závěsná skříňka se zrcadlem LUMIX I Směr zavírání Pravé (DX) OLNPSE5055P originál od značky HOPA je k sehnání právě nyní na našich stránkách za výhodné peníze.

Tento neodolatelný produkt HOPA Závěsná skříňka se zrcadlem LUMIX I Směr zavírání Pravé (DX) OLNPSE5055P od výrobce HOPA jednoduše můžete získat v naší aktuální nabídce za výborné peníze! 1 674 Kč.