REA Lineární odtokový žlab + sifon + nožičky + rošt Pure Neo Gold REA-G7001

Model vpusti Rea Pure Neo je jeden z našich nejlepších lineárních vpustí, celý je vyroben z kvalitní nerezové oceli aisi 304. Kryt vpusti Pure Neo je... více informací »
REA Lineární odtokový žlab + sifon + nožičky +
Značka: REA
2 290 Kč
Ověřit dostupnost
Model vpusti Rea Pure Neo je jeden z našich nejlepších lineárních vpustí, celý je vyroben z kvalitní nerezové oceli aisi 304. Kryt vpusti Pure Neo je...

Model vpusti Rea Pure Neo je jeden z našich nejlepších lineárních vpustí, celý je vyroben z kvalitní nerezové oceli aisi 304. Kryt vpusti Pure Neo je oboustranný, takže si můžeme vybrat dvě verze povrchové úpravy – hliníkové nebo lepené obklady, což nám umožňuje přizpůsobit typové povrchové úpravy každé koupelně. Odtok Pure Neo je dostupný v šesti velikostech, aby dokonale ladil se sprchovým koutem nebo sprchovými dveřmi, které naleznete v naší nabídce.. Hodně prodávaný kousek REA Lineární odtokový žlab + sifon + nožičky + rošt Pure Neo Gold REA-G7001 od spolehlivé značky REA jednoduše najdete na našich stránkách nyní za extra cenu.

Unikátní a žádaný výrobek REA Lineární odtokový žlab + sifon + nožičky + rošt Pure Neo Gold REA-G7001 od známého předního výrobce REA jde získat tady nyní za skvělou cenu. 2 290 Kč.