REA Lineární odtokový žlab + sifon + nožičky + rošt Pure Neo Gold REA-G7002

Model vpusti Rea Pure Neo je jeden z našich nejlepších lineárních vpustí, celý je vyroben z kvalitní nerezové oceli aisi 304. Kryt vpusti Pure Neo je... více informací »
REA Lineární odtokový žlab + sifon + nožičky
Značka: REA
2 390 Kč
Ověřit dostupnost
Model vpusti Rea Pure Neo je jeden z našich nejlepších lineárních vpustí, celý je vyroben z kvalitní nerezové oceli aisi 304. Kryt vpusti Pure Neo je...

Model vpusti Rea Pure Neo je jeden z našich nejlepších lineárních vpustí, celý je vyroben z kvalitní nerezové oceli aisi 304. Kryt vpusti Pure Neo je oboustranný, takže si můžeme vybrat dvě verze povrchové úpravy – hliníkové nebo lepené obklady, což nám umožňuje upravit typové povrchové úpravy pro každou koupelnu. Odtok Pure Neo je dostupný v šesti velikostech, aby dokonale ladil se sprchovým koutem nebo sprchovými dveřmi, které naleznete v naší nabídce.. Tento velmi oblíbený produkt REA Lineární odtokový žlab + sifon + nožičky + rošt Pure Neo Gold REA-G7002 od skvělého a známého výrobce REA pohodlně nakoupíte v naší aktuální nabídce za extra cenu.

Tento vynikající produkt REA Lineární odtokový žlab + sifon + nožičky + rošt Pure Neo Gold REA-G7002 od známého předního výrobce REA je k dispozici právě nyní extra výhodně. 2 390 Kč.