SAPHO SKA konzole pod umyvadlo se zásuvkou 750x850x460mm, černá mat/bílá lesk SKA602

Inspirace z továrních halKonstrukce se zásuvkou pod umyvadlo MARIA Ocelová konstrukce na nožičkách 1x spodní zásuvka: lamino... více informací »
SAPHO SKA konzole pod umyvadlo se zásuvkou
Značka: Sapho
10 365 Kč
Ověřit dostupnost
Inspirace z továrních halKonstrukce se zásuvkou pod umyvadlo MARIA Ocelová konstrukce na nožičkách 1x spodní zásuvka: lamino...

Inspirace z továrních halKonstrukce se zásuvkou pod umyvadlo MARIA Ocelová konstrukce na nožičkách 1x spodní zásuvka: lamino bílá lesk Výsuv BLUM TANDEMBOX antaro s funkcí tlumení BLUMOTION s doživotní zárukou Při výrobě nábytku používáme systém výsuvu zásuvky BLUM® TANDEMBOX antaro s integrovanou funkcí tlumení BLUMOTION. Všechny zásuvky vybavené tímto systémem otevřete nanejvýš lehce a snadno jedním pohybem ruky. TANDEMBOX antaro zajistí vysokou kvalitu pohybu při dynamické nosnosti 30 a 65 kg. Technologie integrovaného tlumení BLUMOTION garantuje lehký chod, zavírá nábytek měkce a tiše a to po celou dobu životnosti nábytku. Přitom nehraje žádnou roli, jak důrazně zásuvky zavřete, nebo jak moc jsou plné a tudíž zatížené.Industriální styl nic nepředstírá. Je jednoduchý, minimalistický, mívá ostré hrany a přímé linie. Své uplatnění zde nachází především kovové prvky ve své původní neuhlazené podobě. Nejčastěji se setkáváme s kontrastem bílé a černé barvy. Tento styl je inspirován starými průmyslovými halami a ukazuje jednoduchou krásu, která se ukrývá za obnaženými trubkami a kovovými konstrukcemi, jakými jsou i konstrukce série SKA. Součástí série SKA nejsou jen pevné konstrukce pod umyvadla či desky, ale i stojany a držáky na ručníky, nástěnné police, vše z prvotřídní oceli, lakované práškovou barvou. Standardně dodáváme konstrukce v bílé a černé barvě, v matném provedení. Za příplatek 40 % lze vyrobit v jakémkoli odstínu RAL. Dodací lhůta je 8 týdnů. EAN: 8590913883606. Zcela unikátní kousek SAPHO SKA konzole pod umyvadlo se zásuvkou 750x850x460mm, černá mat/bílá lesk SKA602 od výrobce s dlouholetou historií SAPHO pohodlně seženete aktuálně na webu za super peníze.

Tento akční a ve slevě produkt SAPHO SKA konzole pod umyvadlo se zásuvkou 750x850x460mm, černá mat/bílá lesk SKA602 od této skvělé značky SAPHO najdete aktuálně na webu za rozumné peníze! 10 365 Kč.