HOPA Připojovací ventil Z6 kompletní sada Barva Bílá, Materiál spojky PEX-AL-PEX, Varianta Levá RDOZ6QUA06PX2

Sada (připojovací ventil) Z6 je určena pro otopná tělesa s klasickým (krajním) připojením, zejména pro koupelnová tělesa – tzn. žebříky ze... více informací »
HOPA Připojovací ventil Z6 kompletní sada Barva Bílá
Značka: HOPA
6 225 Kč
Ověřit dostupnost
Sada (připojovací ventil) Z6 je určena pro otopná tělesa s klasickým (krajním) připojením, zejména pro koupelnová tělesa – tzn. žebříky ze...

Sada (připojovací ventil) Z6 je určena pro otopná tělesa s klasickým (krajním) připojením, zejména pro koupelnová tělesa – tzn. žebříky ze čtyřhranných profilů. Ventil, šroubení, termostatická hlavice je k dispozici ve 13-ti různých barvách vždy s velmi kvalitní povrchovou úpravou. Ventil je určen pro připojení radiátorů na rozvody TUV s vývodem ze zdi. Kompletní sada obsahuje: 1× termostatický ventil Z6 1× regulační šroubení Z6 1× termostatickou hlavici G2 2× krytku průchodu stěnou v barvě armatury 2× dopojovací trubku 1/2“, délka 50 mm v barvě armatury Dostupné barvy (číslo uvést místo teček) 01 Bílá/chrom 02 Lesklý chrom 03 Matný chrom 04 Zlatá 05 Matný grafit 06 Bílá 07 Lesklý grafit 08 Leštěný nikl (nerez) 09 Matný křemen 10 Tmavý matný křemen 11 Mosaz patina 13 Lesklá černá 14 Matná černá 18 Šedá Při objednání ostatní barvy** prosím do poznámky uveďte číslo a název barvy. ZÁRUKA 2 ROKY. Akční výrobek HOPA Připojovací ventil Z6 kompletní sada Barva Bílá, Materiál spojky PEX-AL-PEX, Varianta Levá RDOZ6QUA06PX2 od značky HOPA je dostupný zrovna dneska za výprodejovou cenu.

Žádaný kus HOPA Připojovací ventil Z6 kompletní sada Barva Bílá, Materiál spojky PEX-AL-PEX, Varianta Levá RDOZ6QUA06PX2 od společnosti se zárukou kvality HOPA je dostupný právě teď u nás v bezva akci. 6 225 Kč.