MEREO Mailo, koupelnová skříňka, umyvadlo z litého mramoru, dub, 1 zásuvka, 1010x470x480 mm CN527M

Série koupelnového nábytku Mailo umožňuje kombinovat horní i spodní skříňky do mnoha různých variant. Vytvořit tak lze jak složité kombinace do... více informací »
MEREO Mailo
Značka: MEREO
11 061 Kč
Ověřit dostupnost
Série koupelnového nábytku Mailo umožňuje kombinovat horní i spodní skříňky do mnoha různých variant. Vytvořit tak lze jak složité kombinace do...

Série koupelnového nábytku Mailo umožňuje kombinovat horní i spodní skříňky do mnoha různých variant. Vytvořit tak lze jak složité kombinace do velkých koupelen, tak minimalistické řešení v moderním designu. Pod vybranou šířku desky je možné nakombinovat šuplíkové a regálové skříňky. K nim je pak možné kombinovat doplňkové skříňky ze série Mailo. Šuplík je vybaven designovou chromovanou úchytkou a značkovými pojezdy Strong s pomalým dovíráním. Na výběr je ze tří barevných kombinací, bílá lesk, dub Riviera a antracitově šedá. Skříňky mají laserové opracování hran a jsou dodávány smontované a všechny jsou určené k zavěšení. Umyvadlo z litého mramoru je ošetřeno povrchovou úpravou Evermite. Jedná se o polymerový základ jež činí umyvadlo odolnější, vytváří ochranou bariéru. Ta minimalizuje riziko poškození způsobené používáním. Díky úpravě Evermite je povrch o 40% odolnější vůči oděru. Povrch zůstává lesklý jako v den nákupu. Hladký povrch a nízká propustnost zabraňuje usazování vodního kamene a mýdlových zbytků. Povrch vždy vyčistíte od stop kávy a čaje, nezažloutne. Povrch je odolný i vůči silným chemikáliím. Umyvadlo je určeno pro nábytek, nelze instalovat samostatně na zeď. Zápustná umyvadla podpoří moderní a elegantní vzhled každé koupelny a doladí tak celkový design interiéru. Umyvadla lze osadit do desky i ve více kusech vedle sebe.. Neodolatelný kus MEREO Mailo, koupelnová skříňka, umyvadlo z litého mramoru, dub, 1 zásuvka, 1010x470x480 mm CN527M od společnosti s předním postavením na trhu MEREO můžete nakoupit momentálně na našich stránkách pořád výhodně.

Tento velmi oblíbený kousek MEREO Mailo, koupelnová skříňka, umyvadlo z litého mramoru, dub, 1 zásuvka, 1010x470x480 mm CN527M od společnosti s dlouholetou tradicí MEREO snadno naleznete u nás právě za výprodejovou cenu. 11 061 Kč.