HOPA Obdélníková vana PADOVA Nožičky k vaně 2x Nožičky, Rozměr vany 180 × 110 cm VANPAD18+VANNOZ+VANNOZ

Robustní akrylátová rovná vana PADOVA s netradičně řešeným vnitřním prostorem. Vnitřní prostor obdélníkové vany je navržen... více informací »
HOPA Obdélníková vana PADOVA Nožičky k vaně 2x
Značka: HOPA
10 377 Kč
Ověřit dostupnost
Robustní akrylátová rovná vana PADOVA s netradičně řešeným vnitřním prostorem. Vnitřní prostor obdélníkové vany je navržen...

Robustní akrylátová rovná vana PADOVA s netradičně řešeným vnitřním prostorem. Vnitřní prostor obdélníkové vany je navržen a tvarově upraven jako vana pro dva. Rovná vana se hodí spíše do prostorově větších koupelen, kde si můžete maximálně užít komfort velké vany. Povrch vany je opatřen antibakteriální vrstvou, která zabraňuje usazování nečistot. Nožičky k vaně je nutné dokoupit.Akrylátová vana PADOVA představuje netradiční design a je určena pro dvě osoby. Nejen z hlediska tvaru, ale zejména vzhledem ke svým robustním rozměrům je PADOVA určena především pro koupelny velkých rozměrů. K této vaně doporučujeme sifon s prodlouženou délkou 800 mm. Nožičky k vaně je nutné dokoupit. Užíváte si rádi komfort a pohodu spojenou s vanou a také rychlost a praktičnost sprchového koutu? Rozměry Vaší koupelny však nedovolují obě varianty? Podívejte se na nabídku vanových zástěn Olsen Spa a užívejte si jen výhody. Podívejte se na bohatou nabídku doplňků pro vany Olsen Spa, které podtrhnou moderní design Vaší koupelny. Vyberte si z nabídky vanových baterií, sprchových růžic, držáků ručních sprch,madel a ostatních doplňků pro váš maximální komfort. Přednosti obdélníkové vany PADOVA: Materiál: sanitární akrylát Antibakteriální úprava povrchu – snadná údržba Dokonale anatomicky řešený vnitřní prostor a prolisy Odtok a přepad situován středem Vana pro dva Rozměr: 180 × 110 cm, objem 250 l Doporučujeme sifon s prodlouženou délkou 80 cm ZÁRUKA 10 let. Tento designový kousek HOPA Obdélníková vana PADOVA Nožičky k vaně 2x Nožičky, Rozměr vany 180 × 110 cm VANPAD18+VANNOZ+VANNOZ od značky HOPA jednoduše získáte bezpečně online za zcela nejnižší cenu.

Velmi oblíbený produkt HOPA Obdélníková vana PADOVA Nožičky k vaně 2x Nožičky, Rozměr vany 180 × 110 cm VANPAD18+VANNOZ+VANNOZ od značky s dlouholetou tradicí HOPA je dostupný momentálně za outletovou cenu. 10 377 Kč.