HOPA Závěsné WC OVALE BASSO RIMLESS se SLIM sedátkem Soft-close OLKLT053ER

Závěsné WC OVALE BASSO s moderním RIMLESS systémem z nabídky společnosti HOPA. Tento systém představuje jedinečnou konstrukci,... více informací »
HOPA Závěsné WC OVALE BASSO RIMLESS se SLIM
Značka: HOPA
5 391 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsné WC OVALE BASSO s moderním RIMLESS systémem z nabídky společnosti HOPA. Tento systém představuje jedinečnou konstrukci,...

Závěsné WC OVALE BASSO s moderním RIMLESS systémem z nabídky společnosti HOPA. Tento systém představuje jedinečnou konstrukci, bezokruhové WC, bez límce. WC klozet je vytvořen pro maximální čistotu vaší toalety. WC je dodáván včetně SLIM sedátka se systémem SOFT-CLOSE, s tichým dovíráním. WC se skrytými šrouby je určeno pro instalaci s předstěnovým splachovacím WC modulem. Systém RIMLESS je revoluční bezokruhovým splachováním exkluzivně u tohoto závěsného wc. Tradiční WC klozety mají pod okrajem velmi obtížně přístupná místa, v nichž se shromažďují nečistoty a bakterie. S inovativní technologií RIMLESS byl tento problém vyřešen – ze záchodové mísy byl odstraněn vnitřní „límec“ a tedy i obtížně přístupná místa. Nyní při splachování voda oplachuje všechny vnitřní plochy mísy a snadno se také dostane ke všem vnitřním plochám, mísa je tak vždy dokonale čistá. K WC OVALE BASSO Vám přidáme zdarma velmi kvalitní duroplastové SLIM sedátko se systémem soft-close. Přednosti závěsného WC OVALE BASSO RIMLESS praktický oválný design bílá keramická mísa komfortní SLIM duroplastové sedátko se systémem SOFT-close měkký dopad k dodání od druhého čtvrtletí 2021 Rozměry: 35,5 × 51,5 × 36,5 cm (šířka × hloubka × výška) ZÁRUKA 5 LET NA KERAMIKU Pro bezproblémové splachování doporučujeme použít do podomítkového modulu regulátor průtoku vody. Např. pro modul od firmy ALCAPLAST – díl číslo P115, pro modul od firmy GEBERIT – díl číslo 240.476.00.1 Zde video systému RIMLESS:. Povedený výrobek HOPA Závěsné WC OVALE BASSO RIMLESS se SLIM sedátkem Soft-close OLKLT053ER od předního výrobce HOPA lze zakoupit zrovna dnes opravdu levně.

Kvalitní a žádaný kousek HOPA Závěsné WC OVALE BASSO RIMLESS se SLIM sedátkem Soft-close OLKLT053ER od výrobce s dobrým jménem HOPA dostanete tady a teď v bezva akci! 5 391 Kč.