CERSANIT Umyvadlová skříňka VIRGO 80 bílá s černými úchyty S522-025

Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají černé, matné,... více informací »
CERSANIT Umyvadlová skříňka VIRGO 80 bílá
Značka: Cersanit
7 116 Kč
Ověřit dostupnost
Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají černé, matné,...

Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají černé, matné, kovové úchyty, které budou perfektně ladit se zbytkem vašeho koupelnového vybavení. Pod umyvadlové skříňky VIRGO jsou vyrobeny z bílé lakované dřevotřískové desky s lesklým povrchem. Dvě praktické zásuvky jsou vybaveny systémem „soft-close“. Uvnitř horní zásuvky je výřez pro sifon s krytem. Spodní část zásuvek je pokryta jemnou strukturou šedého lnu. Nábytek se prodává smontovaný. Umyvadlo není součástí a je nutné zakoupit samostatně EAN: 5901771005490. Exkluzivní výrobek CERSANIT Umyvadlová skříňka VIRGO 80 bílá s černými úchyty S522-025 od dodavatele s dlouholetou historií CERSANIT jednoduše můžete najít zde teď skutečně levně.

Tento výjimečný produkt CERSANIT Umyvadlová skříňka VIRGO 80 bílá s černými úchyty S522-025 od výrobce se skvělou pověstí CERSANIT snadno seženete momentálně pořád výhodně. 7 116 Kč.