CERSANIT Nábytkový sloupek VIRGO šedý dub s černou úchytkou S522-035

Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají černé, matné,... více informací »
CERSANIT Nábytkový sloupek VIRGO
Značka: Cersanit
6 807 Kč
Ověřit dostupnost
Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají černé, matné,...

Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají černé, matné, kovové úchyty, které budou perfektně ladit se zbytkem vašeho koupelnového vybavení. Závěsné sloupky VIRGO jsou vyrobeny z dřevotřískové desky se strukturou dřeva v barvě šedého dubu (čela), s matnou povrchovou úpravou po stranách těla. Dveře nábytku jsou vybaveny závěsy se systémem „softclose“ se širokým úhlem otevření – až 165 stupňů! Díky tomu je snadné použít velké zrcadlo umístěné na vnitřní straně dveří. Uvnitř skříněk jsou také 4 praktické police z kouřového tvrzeného skla a povrch zad je pokryt jemnou šedou plátěnou strukturou. Nábytek se prodává smontovaný. EAN: 5901771005599. Unikátní výrobek CERSANIT Nábytkový sloupek VIRGO šedý dub s černou úchytkou S522-035 od společnosti s výborným jménem CERSANIT pohodlně nakoupíte zde nyní za rozumné peníze.

Kvalitní a levný produkt CERSANIT Nábytkový sloupek VIRGO šedý dub s černou úchytkou S522-035 od našeho výrobce CERSANIT máte možnost koupit tady nyní pořád výhodně. 6 807 Kč.