CERSANIT Závěsná skříňka VIRGO 40 šedý dub s černými úchyty S522-038

Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají černé, matné,... více informací »
CERSANIT Závěsná skříňka VIRGO 40
Značka: Cersanit
3 227 Kč
Ověřit dostupnost
Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají černé, matné,...

Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají černé, matné, kovové úchyty, které budou perfektně ladit se zbytkem vašeho koupelnového vybavení. Závěsné skříně VIRGO jsou vyrobeny z dřevotřísky s boky korpusu v barvě šedého dubu. Nábytková dvířka jsou vybavena závěsy se systémem „soft-close“. Uvnitř skříněk jsou 3 police z kouřového tvrzeného skla a povrch zadní části skříně je pokryt jemnou šedou lněnou strukturou. Nábytek se prodává smontovaný. EAN: 5901771005629. Tento akční a ve slevě výrobek CERSANIT Závěsná skříňka VIRGO 40 šedý dub s černými úchyty S522-038 od kvalitní značky CERSANIT jednoduše získáte právě teď za báječnou cenu.

Kvalitní produkt CERSANIT Závěsná skříňka VIRGO 40 šedý dub s černými úchyty S522-038 od dodavatele se skvělou pověstí CERSANIT jednoduše pořídíte aktuálně opravdu levně! 3 227 Kč.