CERSANIT Zrcadlová skříňka VIRGO 60 bílá s chromovými úchyty S522-013

Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají chromovaná... více informací »
CERSANIT Zrcadlová skříňka VIRGO 60 bílá s chromovými
Značka: Cersanit
3 978 Kč
Ověřit dostupnost
Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají chromovaná...

Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají chromovaná kovová madla, která budou perfektně ladit se zbytkem vašeho koupelnového vybavení. Závěsné skříně VIRGO jsou vyrobeny z bílé lakované dřevotřískové desky s lesklým povrchem. Nábytková dvířka jsou vybavena praktickým zrcadlem a panty se systémem „soft-close“. Uvnitř skříněk jsou 3 police z kouřového tvrzeného skla a povrch zadní části skříně je pokryt jemnou šedou lněnou strukturou. Nábytek se prodává smontovaný. EAN: 5901771005377. Tento kvalitní produkt CERSANIT Zrcadlová skříňka VIRGO 60 bílá s chromovými úchyty S522-013 od našeho výrobce CERSANIT můžete sehnat právě teď v naší nabídce za parádní cenu.

Tento designový produkt CERSANIT Zrcadlová skříňka VIRGO 60 bílá s chromovými úchyty S522-013 značky CERSANIT je k získání právě ve výprodejové akci. 3 978 Kč.