CERSANIT Umyvadlová skříňka VIRGO 80 bílá s chromovými úchyty S522-024

Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají chromovaná... více informací »
CERSANIT Umyvadlová skříňka VIRGO
Značka: Cersanit
7 116 Kč
Ověřit dostupnost
Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají chromovaná...

Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají chromovaná kovová madla, která budou perfektně ladit se zbytkem vašeho koupelnového vybavení. Pod umyvadlové skříňky VIRGO jsou vyrobeny z bílé lakované dřevotřískové desky s lesklým povrchem. Dvě praktické zásuvky jsou vybaveny systémem „soft-close“. Uvnitř horní zásuvky je výřez pro sifon s krytem. Spodní část zásuvek je pokryta jemnou strukturou šedého lnu. Nábytek se prodává smontovaný. Umyvadlo není součástí a je nutné zakoupit samostatně EAN: 5901771005483. Akční a ve slevě výrobek CERSANIT Umyvadlová skříňka VIRGO 80 bílá s chromovými úchyty S522-024 originál od značky CERSANIT lze zakoupit již dnes za výprodejovou cenu.

Tento oblíbený produkt CERSANIT Umyvadlová skříňka VIRGO 80 bílá s chromovými úchyty S522-024 od výrobce s dlouholetou historií CERSANIT jde získat na našich stránkách nyní za nejnižší cenu. 7 116 Kč.