CERSANIT Nábytkové umyvadlo VIRGO 80 BOX K118-002

Minimalistický design umyvadel VIRGO 80 s geometrickými, obdélníkovými tvary je nadčasovou estetikou každého interiéru. Sada s... více informací »
CERSANIT Nábytkové umyvadlo VIRGO
Značka: Cersanit
4 287 Kč
Ověřit dostupnost
Minimalistický design umyvadel VIRGO 80 s geometrickými, obdélníkovými tvary je nadčasovou estetikou každého interiéru. Sada s...

Minimalistický design umyvadel VIRGO 80 s geometrickými, obdélníkovými tvary je nadčasovou estetikou každého interiéru. Sada s umyvadly je dodávána s elegantní obdélníkovou keramickou zátkou, která dokonale ladí s celkovým designem kolekce. Vysoce kvalitní glazura Cersanit poskytuje bezchybnou bělost a hladký povrch, díky kterému se snadno udržuje v čistotě. Přepadový otvor v umyvadlech VIRGO zabraňuje rozlití vody přes okraj umyvadla a je zajištěn elegantním chromovaným uzávěrem. Sběrná umyvadla jsou vybavena připraveným otvorem pro instalaci koupelnového vybavení. EAN: 5901771010142. Tento výjimečný produkt CERSANIT Nábytkové umyvadlo VIRGO 80 BOX K118-002 od skvělého a známého výrobce CERSANIT můžete koupit na našich stránkách teď právě pořád výhodně.

Kvalitní a oblíbený produkt CERSANIT Nábytkové umyvadlo VIRGO 80 BOX K118-002 od přední společnosti CERSANIT máte možnost dostat zrovna za parádní cenu! 4 287 Kč.