VILLEROY & BOCH Sifony Umyvadlový sifon Easy Access s ventilem Push Open, chrom 92198800

Sifon s vyjímatelným pachovým uzávěrem a záchytnou nádobkou s integrovaným ventilem Push Open vzdálenost mezi spodní stranou keramiky a středem... více informací »
VILLEROY & BOCH Sifony Umyvadlový sifon
2 202 Kč
Ověřit dostupnost
Sifon s vyjímatelným pachovým uzávěrem a záchytnou nádobkou s integrovaným ventilem Push Open vzdálenost mezi spodní stranou keramiky a středem...

Sifon s vyjímatelným pachovým uzávěrem a záchytnou nádobkou s integrovaným ventilem Push Open vzdálenost mezi spodní stranou keramiky a středem výpusti musí být mezi min. 115 mm a max. 160 mm EAN: 4051202382001. Levný kousek VILLEROY & BOCH Sifony Umyvadlový sifon Easy Access s ventilem Push Open, chrom 92198800 od našeho známého výrobce VILLEROY & BOCH jde pořídit právě teď v naší nabídce v bezva akci. Super produkt můžete najít jednoduše tu na webu v populární sekci příslušenství k velkým spotřebičům! Najděte si další produkty ze zmíněné rubriky jednoduše online. Populární výrobce Villeroy & Boch dodává prvotřídní sortiment. To není vše, u nás toho najdete mnohem více. Podívejte se také na další prověřené zboží od výrobce Villeroy & Boch. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní produkt VILLEROY & BOCH Sifony Umyvadlový sifon Easy Access s ventilem Push Open, chrom 92198800 od dodavatele s dobrým jménem VILLEROY & BOCH snadno najdete zde teď v akci! 2 202 Kč.