HOPA Podomítkový sprchový set MODERN/VARIUM I Chrom BABPMVICH

Jedinečný podomítkový set s příslušenství MODERN/VARIUM I. Kompletní řešení pro váš sprchový kout. Set obsahuje... více informací »
HOPA Podomítkový sprchový set MODERN/VARIUM I Chrom
Značka: HOPA
7 969 Kč
Ověřit dostupnost
Jedinečný podomítkový set s příslušenství MODERN/VARIUM I. Kompletní řešení pro váš sprchový kout. Set obsahuje...

Jedinečný podomítkový set s příslušenství MODERN/VARIUM I. Kompletní řešení pro váš sprchový kout. Set obsahuje podomítkovou baterii, hlavovou sprchu s držákem, vývod ze stěny a držákem, ruční sprchu a hadici. Baterie je dodávána včetně podomítkového modulu, ten výrazně usnadňuje montáž. Dodáváme ve dvou barvách a to lesklý chrom nebo černá matná. Součástí balení je podomítková baterie MODERN/VARIUM I + podomítkový montážní box + ruční sprcha + sprchová hadice + vývod a držák ruční sprchy + hlavová sprcha s držákem. Přednosti podomítkové baterie MODERN/VARIUM I: Podomítková baterie s příslušenstvím Elegantní klasika Anti line aretator (proti usazování vodního kamene) Provedení: chrom Moderní perlátor Keramická kartuše Prověřená technologie Pákové ovládání baterie Vše testováno se 100% úspěšností Všechny díly odpovídají předpisům EN817 Včetně podomítkového modulu Set obsahuje podomítkovou baterii, vývod ze stěny, ruční sprchu, hadici sprchy a držák, hlavovou sprchu ZÁRUKA 5 LET. Tento unikátní produkt HOPA Podomítkový sprchový set MODERN/VARIUM I Chrom BABPMVICH od značky s dlouholetou tradicí HOPA můžete nakoupit tady a teď právě skutečně výhodně.

Neodolatelný výrobek HOPA Podomítkový sprchový set MODERN/VARIUM I Chrom BABPMVICH od výrobce s dlouholetou historií HOPA dostanete aktuálně na našich stránkách za výhodné peníze! 7 969 Kč.