HOPA Volně stojící vana AMBER VANAMBER170

Symetrická volně stojící vana AMBER. Krásná masivní vana z prvotřídního sanitárního akrylátu. Konstrukce vany nevyžaduje obklad ani obezdění.... více informací »
HOPA Volně stojící vana
Značka: HOPA
36 138 Kč
Ověřit dostupnost
Symetrická volně stojící vana AMBER. Krásná masivní vana z prvotřídního sanitárního akrylátu. Konstrukce vany nevyžaduje obklad ani obezdění....

Symetrická volně stojící vana AMBER. Krásná masivní vana z prvotřídního sanitárního akrylátu. Konstrukce vany nevyžaduje obklad ani obezdění. Proti mramorovým vanám má o málo nižší hmotnost a snadno se s ní manipuluje. Součástí vany je také odtokový systém click-clack s přepadem v barvě chrom.Oblé tvary, robustní a symetrický vzhled, to je vana AMBER. Díky hmotnosti je manipulace s vanou velmi snadná. Vana i vnější plášť tvoří kompaktní celek. Vana se standardně dodává v zářivě bílé barvě. Akrylátový povrch vany umožňuje jeho snadnou údržbu. Vanu není třeba obezdívat a obkládat. Rozměr volně stojící vany: 170 × 80 cm, objem 250 l Materiál: Sanitární kompozit (akrylát) Barevné provedení vany: Bílá barva Součástí vany je i odtoková souprava click-clack s přepadem v barvě chrom. Za příplatek je možno objednat krytku přepadu a sifonu v barvách – bílá, zlatá a černá Záruka 5 let. Bez čeho se vaše volně stojící vana rozhodně neobjede je vanová baterie. Vhodná jsou vysoká vanová baterie.. Tento velmi žádaný produkt HOPA Volně stojící vana AMBER VANAMBER170 od skvělé značky HOPA lze koupit tady a teď právě za parádní cenu.

Tento kvalitní a levný produkt HOPA Volně stojící vana AMBER VANAMBER170 od našeho předního výrobce HOPA pohodlně pořídíte aktuálně na našich stránkách téměř zdarma. 36 138 Kč.