HOPA Volně stojící vana GLORIA (PAOLA) bílá Rozměr vany 160 × 70 cm VANPAO16W

Toužíte po luxusní koupelně a místě dokonalého odpočinku? Volně stojící vana GLORIA (PAOLA) to dokáže perfektně kombinovat.... více informací »
HOPA Volně stojící vana GLORIA (PAOLA) bílá
Značka: HOPA
29 384 Kč
Ověřit dostupnost
Toužíte po luxusní koupelně a místě dokonalého odpočinku? Volně stojící vana GLORIA (PAOLA) to dokáže perfektně kombinovat....

Toužíte po luxusní koupelně a místě dokonalého odpočinku? Volně stojící vana GLORIA (PAOLA) to dokáže perfektně kombinovat. Tato vana je vyrobena z pevného litého mramoru (Mineral Durabe). Vana je vyráběna ve dvou rozměrech 150 × 66 cm a 160 × 68 cm. Díky použitém materiálu je velmi pevná a bytelná. Vanu není nutno obezdívat. Samostatně stojící vana GLORIA (PAOLA) se Vám odmění pocitem vysokého komfortu. Budete ležet v lázni a kolem Vás bude dost místa, nic Vás nebude omezovat. Vana i vnější plášť tvoří kompaktní celek. Hladký povrch umožňuje jeho snadnou údržbu. Vanu není třeba obezdívat a obkládat a součástí vany je i kvalitní odtoková souprava (systém CLIC-CLACK bez přepadu). Rozměr volně stojící vany: 150 × 66 cm, objem 160 l 160 × 68 cm, objem 170 l Materiál: Mineral Durabe (litý mramor) ZÁRUKA 10 LET Součástí vany je i odtoková souprava AlcaPlast click/clack (bez přepadu). Bez čeho se vaše volně stojící vana rozhodně neobjede je vanová baterie. Vhodná jsou vysoká vanová baterie.. Tento velmi oblíbený produkt HOPA Volně stojící vana GLORIA (PAOLA) bílá Rozměr vany 160 × 70 cm VANPAO16W od značky s dlouholetou tradicí HOPA jednoduše můžete sehnat momentálně na webu za nejnižší cenu.

Ve slevě tento produkt HOPA Volně stojící vana GLORIA (PAOLA) bílá Rozměr vany 160 × 70 cm VANPAO16W od dodavatele kvalitních produktů HOPA je k dispozici v naší internetové nabídce za výhodné peníze! 29 384 Kč.