CERSANIT Umyvadlová skříňka VIRGO 60 šedý dub s chromovými úchyty S522-020

Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají chromovaná... více informací »
CERSANIT Umyvadlová skříňka VIRGO 60
Značka: Cersanit
6 276 Kč
Ověřit dostupnost
Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají chromovaná...

Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají chromovaná kovová madla, která budou perfektně ladit se zbytkem vašeho koupelnového vybavení. Pod umyvadlové skříňky VIRGO jsou vyrobeny z dřevotřískové desky z šedého dubu (čela), s matnou povrchovou úpravou po stranách korby. Dvě praktické zásuvky jsou vybaveny systémem „soft-close“. Uvnitř horní zásuvky je výřez pro sifon s krytem. Spodní část zásuvek je pokryta jemnou strukturou šedého lnu. Nábytek se prodává smontovaný. Umyvadlo není součástí a je nutné zakoupit samostatně EAN: 5901771005445. Kvalitní výrobek CERSANIT Umyvadlová skříňka VIRGO 60 šedý dub s chromovými úchyty S522-020 od naší známé značky CERSANIT je k dispozici u nás teď se slevou.

Zajímavý produkt CERSANIT Umyvadlová skříňka VIRGO 60 šedý dub s chromovými úchyty S522-020 od společnosti s dlouholetou tradicí CERSANIT jde nakoupit právě teď v naší nabídce extra výhodně! 6 276 Kč.