CERSANIT Zrcadlová skříňka VIRGO 60 šedý dub s chromovými úchyty S522-015

Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají chromovaná... více informací »
CERSANIT Zrcadlová skříňka VIRGO 60 šedý dub s
Značka: Cersanit
3 276 Kč
Ověřit dostupnost
Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají chromovaná...

Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají chromovaná kovová madla, která budou perfektně ladit se zbytkem vašeho koupelnového vybavení. Závěsné skříně VIRGO jsou vyrobeny z dřevotřísky s boky korpusu v barvě šedého dubu. Nábytková dvířka jsou vybavena praktickým zrcadlem a panty se systémem „soft-close“. Uvnitř skříněk jsou 3 police z kouřového tvrzeného skla a povrch zadní části skříně je pokryt jemnou šedou lněnou strukturou. Nábytek se prodává smontovaný. EAN: 5901771005391. Neodolatelný produkt CERSANIT Zrcadlová skříňka VIRGO 60 šedý dub s chromovými úchyty S522-015 od předního výrobce CERSANIT je k sehnání na našich stránkách teď za výhodnou cenu.

Tento velmi žádaný produkt CERSANIT Zrcadlová skříňka VIRGO 60 šedý dub s chromovými úchyty S522-015 od značky s dlouholetou tradicí CERSANIT snadno získáte právě téměř zdarma! 3 276 Kč.