HOPA Vysoká stojánková umyvadlová baterie ILLUSION I Zlatá BABUIIZL

Vysoká stojánková umyvadlová baterie ILLUSION I s výškou 340 mm představuje moderní design v zaobleném tvarovém provedení.... více informací »
HOPA Vysoká stojánková umyvadlová baterie
Značka: HOPA
3 984 Kč
Ověřit dostupnost
Vysoká stojánková umyvadlová baterie ILLUSION I s výškou 340 mm představuje moderní design v zaobleném tvarovém provedení....

Vysoká stojánková umyvadlová baterie ILLUSION I s výškou 340 mm představuje moderní design v zaobleném tvarovém provedení. Baterie je osazena velmi kvalitní keramickou kartuší a perlátorem, který zajišťuje šetrnost ke spotřebě vody. Povrchová úprava speciálně upravena proti usazování nečistot a snadnou údržbu. Dodáváme ve třech barvách a to lesklý chrom, černá matná nebo zlatá. Vysoká stojánková umyvadlová baterie ILLUSION I vyniká vysoce kvalitním zpracováním a spolehlivou funkčností všech součástí a materiálů. Přednosti vysoké umyvadlové stojánkové vodovodní baterie ILLUSION I: Umyvadlová stojánková baterie (bez příslušenství) Moderní elegantní design Provedení: pochromovaný kov, černá matná, zlatá Výška: 340 mm Dlouhá životnost keramické kartuše Prověřená technologie Vše testováno se 100% úspěšností Všechny díly odpovídají předpisům EN817 ZÁRUKA 5 LET. Kvalitní a levný výrobek HOPA Vysoká stojánková umyvadlová baterie ILLUSION I Zlatá BABUIIZL od skvělého výrobce HOPA pohodlně seženete tady teď právě výhodně.

Zlevněný kus HOPA Vysoká stojánková umyvadlová baterie ILLUSION I Zlatá BABUIIZL od společnosti s dlouholetou tradicí HOPA jednoduše získáte právě teď za báječnou cenu! 3 984 Kč.