GELCO VARIO stěnový profil 2000mm, zlatá GX1016

Kolekce walk-in zástěn VARIO nabízí chytré a flexibilní řešení podle individuálních a prostorových dispozic. Stavebnicový... více informací »
GELCO VARIO stěnový profil 2000mm
Značka: GELCO
2 124 Kč
Ověřit dostupnost
Kolekce walk-in zástěn VARIO nabízí chytré a flexibilní řešení podle individuálních a prostorových dispozic. Stavebnicový...

Kolekce walk-in zástěn VARIO nabízí chytré a flexibilní řešení podle individuálních a prostorových dispozic. Stavebnicový systém skel, vzpěr a profilů umožňuje promyšlené kombinace rozměrů, barev a tvarů zástěn – ať už ke stěně nebo do prostoru. Elegantní vzhled díky minimu komponentů v černém matném, zlatém nebo chromovém provedení je vhodný pro každou koupelnu. Charakteristika sprchových walk-in zástěn série VARIO Zástěny v šířkách 700 až 1400 mm Bezpečnostní sklo o síle 8 mm na výběr v provedení čiré / kouřové / matné Povrchová úprava Coated Glass zabraňuje usazování vodního kamene a usnadňuje čištění Stěnové profily s tolerancí 15 mm usnadňují stabilní montáž zástěn, instalace je možná na dlažbu nebo sprchovou vaničku Stěnový profil zástěn na výběr z provedení: chrom / černá mat / zlatá Kolmá vzpěra o délce 1400 mm na výběr v provedení chrom / černá mat / zlatá Kolmou vzpěru lze zkrátit na požadovaný rozměr Rohová vzpěra o délce 650 mm na výběr v provedení chrom / černá mat Variabilní provedení L/R Výška 2000 mm Kombinace sestavení sprchového koutu: S rohovou vzpěrou a stěnovým profilem Zástěny do šířky 1000 mm S kolmou vzpěrou a stěnovým profilem Dvě zástěny se stěnovým profilem spojené kolmými vzpěrami a T-spojkou Zástěna v prostoru s dvěmi kolmými vzpěrami EAN: 8590913891274. Kvalitní a levný produkt GELCO VARIO stěnový profil 2000mm, zlatá GX1016 od dodavatele s dlouholetou historií GELCO jde získat právě teď za akční cenu.

Zcela unikátní produkt GELCO VARIO stěnový profil 2000mm, zlatá GX1016 od výrobce s dobrým jménem GELCO je k dostání zde teď právě skutečně výhodně! 2 124 Kč.