SAPHO BRAND umyvadlová skříňka 90,5x86x51cm, starobílá BA902

Jednoduchý a vzdušný styl nábytku z mořeného masivu Umyvadlo je nutné objednat samostatně Nábytek je dodáván ve smontovaném... více informací »
SAPHO BRAND umyvadlová skříňka 90
Značka: Sapho
20 690 Kč
Ověřit dostupnost
Jednoduchý a vzdušný styl nábytku z mořeného masivu Umyvadlo je nutné objednat samostatně Nábytek je dodáván ve smontovaném...

Jednoduchý a vzdušný styl nábytku z mořeného masivu Umyvadlo je nutné objednat samostatně Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu, připraven k okamžité instalaci. Nábytek instalujte na rovnou stěnu. Při zkroucení korpusu skříňky může dojít k poruše funkce dovíracích mechanismů. Nevystavujte nábytek trvalé vlhkosti a styku s vodou. Po použití koupelnu řádně odvětrejte. Proti případnému zatékání do skříňky použijte silikonový tmel.Bývalo pravidlem, že jednoduchý a vzdušný styl koupelny byl zastoupen pouze moderním nábytkem, pro který byly použity materiály typu ocel, sklo a umělý kámen a který striktně dodržoval minimalistický technostyl. Naše série BRAND tento mýtus boří. Díky propracovanému návrhu tvarů a použitých materiálů nabízí jednoduchý a vzdušný tvar. Použití masivního dřeva přímo vybízí k návrhu koupelny ve středomořském duchu. Nabídku umyvadlových skříněk s keramickým umyvadlem šířky 70 a 90 cm a skříněk ve tvaru stolu šířek 100, 130 a 160 cm pro umyvadla na postavení doplňuje lavice s úložným prostorem, řada doplňkových skříněk a praktické stoličky na sezení. Dodáváme v barvách mořeného smrku a starobílé. Povrchová úprava MOŘENÝ SMRK = Nábytek je namořen 1 vrstvou mořidla, vrchní krycí lak je od italské firmy ASTRA VERNICI. Povrchová úprava STAROBÍLÁ = Nábytek je natřen základní bílou matnou barvou, vrchní krycí lak je od italské firmy ASTRA VERNICI. U nábytku z masivu jsou použity čepové spoje. Jedná se o jedno z nejodolnějších spojení proti tlaku. Pokud je zesíleno klíny, vzdoruje rovněž dobře i napětí. Používá se ke spojování svislých a vodorovných částí – například nohy nábytku s příčkou. EAN: 8590913891434. Tento skvělý produkt SAPHO BRAND umyvadlová skříňka 90,5x86x51cm, starobílá BA902 od známé značky SAPHO snadno naleznete na našich stránkách teď právě za báječnou cenu.

Hodně žádaný produkt SAPHO BRAND umyvadlová skříňka 90,5x86x51cm, starobílá BA902 od předního výrobce SAPHO pohodlně seženete v naší internetové nabídce skutečně levně! 20 690 Kč.