SAPHO BRAND umyvadlová skříňka 71x86x51cm, starobílá BA702

Jednoduchý a vzdušný styl nábytku z mořeného masivu Umyvadlo je nutné objednat samostatně Nábytek je dodáván ve smontovaném... více informací »
87SAPHO BRAND umyvadlová skříňka 71x86x51cm
Značka: Sapho
17 190 Kč
Ověřit dostupnost
Jednoduchý a vzdušný styl nábytku z mořeného masivu Umyvadlo je nutné objednat samostatně Nábytek je dodáván ve smontovaném...

Jednoduchý a vzdušný styl nábytku z mořeného masivu Umyvadlo je nutné objednat samostatně Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu, připraven k okamžité instalaci. Nábytek instalujte na rovnou stěnu. Při zkroucení korpusu skříňky může dojít k poruše funkce dovíracích mechanismů. Nevystavujte nábytek trvalé vlhkosti a styku s vodou. Po použití koupelnu řádně odvětrejte. Proti případnému zatékání do skříňky použijte silikonový tmel.Bývalo pravidlem, že jednoduchý a vzdušný styl koupelny byl zastoupen pouze moderním nábytkem, pro který byly použity materiály typu ocel, sklo a umělý kámen a který striktně dodržoval minimalistický technostyl. Naše série BRAND tento mýtus boří. Díky propracovanému návrhu tvarů a použitých materiálů nabízí jednoduchý a vzdušný tvar. Použití masivního dřeva přímo vybízí k návrhu koupelny ve středomořském duchu. Nabídku umyvadlových skříněk s keramickým umyvadlem šířky 70 a 90 cm a skříněk ve tvaru stolu šířek 100, 130 a 160 cm pro umyvadla na postavení doplňuje lavice s úložným prostorem, řada doplňkových skříněk a praktické stoličky na sezení. Dodáváme v barvách mořeného smrku a starobílé. Povrchová úprava MOŘENÝ SMRK = Nábytek je namořen 1 vrstvou mořidla, vrchní krycí lak je od italské firmy ASTRA VERNICI. Povrchová úprava STAROBÍLÁ = Nábytek je natřen základní bílou matnou barvou, vrchní krycí lak je od italské firmy ASTRA VERNICI. U nábytku z masivu jsou použity čepové spoje. Jedná se o jedno z nejodolnějších spojení proti tlaku. Pokud je zesíleno klíny, vzdoruje rovněž dobře i napětí. Používá se ke spojování svislých a vodorovných částí – například nohy nábytku s příčkou. EAN: 8590913891410. Nový výrobek SAPHO BRAND umyvadlová skříňka 71x86x51cm, starobílá BA702 od populární značky SAPHO lze získat na našich stránkách teď za outletovou cenu.

Žádaný kousek SAPHO BRAND umyvadlová skříňka 71x86x51cm, starobílá BA702 od značky se skvělou pověstí SAPHO je k dostání aktuálně za výborné peníze! 17 190 Kč.