POLYSAN ALTIS LINE obdélníkový sprchový kout 1600×800 mm, L/P varianta AL4315CAL5915C

Exkluzivní řada sprchových zástěnALTIS LINE vyniká minimem kovových profilů v kombinaci s elegancí čirého skla. Odlehčený... více informací »
POLYSAN ALTIS LINE obdélníkový sprchový kout
Značka: Polysan
19 172 Kč
Ověřit dostupnost
Exkluzivní řada sprchových zástěnALTIS LINE vyniká minimem kovových profilů v kombinaci s elegancí čirého skla. Odlehčený...

Exkluzivní řada sprchových zástěnALTIS LINE vyniká minimem kovových profilů v kombinaci s elegancí čirého skla. Odlehčený dojem umocňuje i jednoduché a praktické madlo. Sprchové dveře řady ALTIS LINE se posouvají na vodících dílech, takže při otevírání nezabírají žádný prostor okolo sprchového koutu. Jednoduchost designu zaručuje i snadnou údržbu. Celková charakteristika sprchových zástěn série ALTIS LINE: Velkoprůměrová ložisková kola skrytá v profilu zaručují bezvadný chod na mnoho let. Při výrobě dveří je použito bezpečnostní sklo o síle 8 mm s oboustrannou povrchovou úpravou ANTIDROP pro snadnou údržbu. Rozstřiku vody zabraňuje prahová lišta a magnetické těsnění. Dveře jsou děleny na část posuvnou a část pevnou – umožňují variabilní instalaci s levým nebo pravým otevíráním. Profily ve dvou barevných variantách – chrom a matná černá Sklo dveří je volně zavěšené bez spodního vodícího profilu, vstup je bezbariérový. K čištění skel doporučujeme ASC čistící a ochranný prostředek, 94000. Velkoprůměrová ložisková kola skrytá v profilu zaručují bezchybný chod po mnoho let. Integrovaný systém přidržení dveří v otevřené i zavřené pozici brání jejich samovolnému pohybu.Zároveň umožňuje instalovat dveře do niky bez magnetického těsnění pro čistý design a větší vstup. Vodící díl je základem spolehlivého a tichého posuvného systému, který zajišťuje pohodlné otevírání dveří v malém prostoru. Přetoková lišta brání úniku vody mimo sprchový kout. Zástěny lze instalovat přímo na podlahu bez sprchové vaničky a umožňují tak bezbariérový přístup. EAN: 8590913906084. Oblíbený a kvalitní výrobek POLYSAN ALTIS LINE obdélníkový sprchový kout 1600×800 mm, L/P varianta AL4315CAL5915C od značky s tradicí a dobrou pověstí POLYSAN můžete nakoupit tady a teď právě za super cenu.

Unikátní produkt POLYSAN ALTIS LINE obdélníkový sprchový kout 1600x800 mm, L/P varianta AL4315CAL5915C od známého předního výrobce POLYSAN jednoduše můžete pořídit právě teď v naší nabídce za výprodejovou cenu! 19 172 Kč.