HOPA Sprchový set s pákovou baterií ULTRA-10 OLO Černá OLBA625123

Dva velmi oblíbené produkty spojené do jednoho elegantního celku. Sprchová baterie ULTRA-10 a sprchový set OLO. Skvělé řešení,... více informací »
HOPA Sprchový set s pákovou baterií ULTRA-10
Značka: HOPA
7 590 Kč
Ověřit dostupnost
Dva velmi oblíbené produkty spojené do jednoho elegantního celku. Sprchová baterie ULTRA-10 a sprchový set OLO. Skvělé řešení,...

Dva velmi oblíbené produkty spojené do jednoho elegantního celku. Sprchová baterie ULTRA-10 a sprchový set OLO. Skvělé řešení, kde vás potěší hlavová sprcha, ruční sprcha, výtokové ramínko i páková baterie, která patří ke špičce na trhu. Set nabízíme jak v chromu tak v současné moderní černé barvě.POZOR – Sprchové a vanové baterie lze používat pouze s dodatečnou instalací dílu – zpětné klapky, která zabraňuje zpětnému nasátí vody a tím znečištění vodovodního řádu.Sprchový set s pákovou baterií Olsen Spa ULTRA-10 OLO a se sklopným výtokovým ramínkem vyniká vysoce kvalitním zpracováním a spolehlivou funkčností všech součástí a materiálů. Přednosti vanové nástěnné vodovodní baterie Olsen Spa ULTRA-10 OLO: Ruční sprcha se 3 polohami a úpravou AntiCal – mísí vodu se vzduchem a zabraňuje usazování vodního kamene. Velká hlavová sprcha s průměrem 250 mm Sklopné výtokové ramínkoNastavitelný úhel hlavové sprchy Regulovatelná výška hlavové sprchy 881 – 1211 mmPosuvný držák ruční sprchy Barva: chrom, černáZÁRUKA 5 LET. Tento levný kousek HOPA Sprchový set s pákovou baterií ULTRA-10 OLO Černá OLBA625123 od společnosti s dlouholetou tradicí HOPA snadno můžete najít právě teď za super cenu.

Tento akční a ve slevě produkt HOPA Sprchový set s pákovou baterií ULTRA-10 OLO Černá OLBA625123 originál od značky HOPA pohodlně dostanete u nás nyní za rozumné peníze! 7 590 Kč.