MEREO Sprchový kout, LIMA, čtverec, 90 cm, chrom ALU, sklo Point CK608A22K

Lima je nejnovější řada sprchových koutů Mereo, která navodí pocit čistého designu v každé moderní koupelně. Rovné hladké... více informací »
MEREO Sprchový kout
Značka: MEREO
10 665 Kč
Ověřit dostupnost
Lima je nejnovější řada sprchových koutů Mereo, která navodí pocit čistého designu v každé moderní koupelně. Rovné hladké...

Lima je nejnovější řada sprchových koutů Mereo, která navodí pocit čistého designu v každé moderní koupelně. Rovné hladké plochy, čisté linie a ostré hrany profilů umocňují pocit exkluzivity. Kvalitní skleněné výplně s bezpečnostním sklem je možné zvolit jak v čirém provedení, tak v neprůhledném provedení se sklem Point, které navodí lepší pocit intimity při sprchování. Snadné zavření a těsnost zajišťují stírací a silikonové lišty, opatřené na vstupní části magnetem, nejedná se však o hermeticky uzavřený výrobek.Lehké otevírání a seřízení zabezpečují stavitelné ložiskové pojezdy (dvojkolečko). Jednoduchou údržbu a možnost vyčistit i ta nejméně přístupná místa koutu pak zajišťují spodní pojezdy s pružinovým mechanismem, pro snadné vysazení posuvné části z rámu.Za zmínku pak jistě stojí inovativní systém montáže pomocí CLICK systému. Tento systém montáže snižuje počet operací, nutných pro sestavení celého koutu a odbourává některé složitější operace, jako je vrtání do profilů. Také další části koutu jsou dodávány s ohledem na maximální rychlost montáže svépomocí.Tento výrobek je opatřen ochrannou vrstvou skla již při výrobě EASY CLEAN. Tato ochranná vrstva vytváří na povrchu skla neviditelný štít. Odstřikující voda je odpuzována a nemůže reagovat s povrchem skla. Tím nedochází k usazování nečistot, minerálů a nemnoží se bakterie. Proto je sklo snadno čistitelné.V ceně koutu není zahrnuta cena vaničky.. Unikátní a oblíbený produkt MEREO Sprchový kout, LIMA, čtverec, 90 cm, chrom ALU, sklo Point CK608A22K od této skvělé značky MEREO lze sehnat právě teď v nabídce extra výhodně.

Tento akční výrobek MEREO Sprchový kout, LIMA, čtverec, 90 cm, chrom ALU, sklo Point CK608A22K od dodavatele se skvělou pověstí MEREO máte možnost nakoupit online za parádní cenu! 10 665 Kč.