POLYSAN EASY LINE čtvercová sprchová zástěna 900x900mm, sklo BRICK EL5138

Jednoduché a praktické řešení pro sprchové kouty Instalační rozměr: 890x890±10 mm Vstup: 475 mm Elegantní řada sprchových... více informací »
POLYSAN EASY LINE čtvercová
Značka: Polysan
10 078 Kč
Ověřit dostupnost
Jednoduché a praktické řešení pro sprchové kouty Instalační rozměr: 890x890±10 mm Vstup: 475 mm Elegantní řada sprchových...

Jednoduché a praktické řešení pro sprchové kouty Instalační rozměr: 890×890±10 mm Vstup: 475 mm Elegantní řada sprchových zástěn EASY LINE představuje jednoduché a praktické řešení pro sprchování ve svěžím a lehkém designu. Zástěny s posuvnými dveřmi se posouvají na zdvojených kuličkových pojezdech, takže při otevírání neubírají na prostoru kolem sprchového koutu. V sérii jsou zastoupeny i zástěny s dveřmi pivotovými a skládacími. Zástěny disponují bezpečnostním sklem o síle 6 mm zasazeným do profilů z leštěného hliníku. K čištění skel doporučujeme ASC čistící a ochranný prostředek, 94000. Celková charakteristika sprchových zástěn série EASY LINE: Čtvrtkruhové zástěny s dvoudílnými posuvnými obloukovými dveřmi, rohový vstup Čtvercové zástěny s dvoudílnými posuvnými dveřmi, rohový vstup Posuvné dveře se systémem vyklápění pomocí spodních ložisek pro snadné čištění Horní a spodní zdvojené ložiskové pojezdy posuvných dveří zaručují bezproblémový chod Snadná montáž, u posuvných a skládacích dveří tolerance 20 mm nastavením skel v profilu Pivotové dveře umožňují nastavení instalační šířky v rozsahu až 140 mm U pivotových dveří je sklo uchyceno v otočném pivotovém pantu, což je mechanismus s dlouhou životností Kombinací boční stěny a dveří získáte obdélníkovou zástěnu – na výběr dveře posuvné, pivotové a skládací Bezpečnostní čiré sklo zástěn o síle 6 mm U vybraných modelů na výběr i Brick sklo Leštěné hliníkové profily umocňují eleganci zástěn Instalační rozměr dveří do niky lze díky rozšiřovacímu profilu EL825 zvětšit o 25 mm na každou stranu, celkem o 50 mm Boční stěnu lze ke všem typům dveří instalovat z levé i pravé strany, bez ohledu na stranu otevírání dveří Dveře umožňují variabilní instalaci s levým nebo pravým otevíráním Prakticky navržené madlo pro pohodlné otevírání dveří Případné nerovnosti stěny elegantněskryje profil, do kterého se zasouvásklo dle potřeby až 20 mm Bezproblémový chod a snadné čištěníposuvných dveří zajišťujízdvojené výklopné pojezdy Na výběr jsou dveře: … posuvné …pivotové,které umožní nastavení instalačníšířky v rozsahu až 140 mm … skládací EAN: 8590913877698. Tento žádaný výrobek POLYSAN EASY LINE čtvercová sprchová zástěna 900x900mm, sklo BRICK EL5138 od výrobce se skvělou pověstí POLYSAN můžete získat právě dnes levně.

Tento diskontní produkt POLYSAN EASY LINE čtvercová sprchová zástěna 900x900mm, sklo BRICK EL5138 od značky s tradicí a dobrou pověstí POLYSAN je k dispozici právě nyní za rozumné peníze! 10 078 Kč.