REA Dřezová baterie SOUL zlatá/černá kartáčovaná REA-B6205

Základem každé funkční kuchyně je správná kuchyňská baterie. Mosazné tělo tohoto výrobku je zárukou odolnosti a stability baterie. Pokrytí... více informací »
REA Dřezová baterie SOUL
Značka: REA
2 790 Kč
Ověřit dostupnost
Základem každé funkční kuchyně je správná kuchyňská baterie. Mosazné tělo tohoto výrobku je zárukou odolnosti a stability baterie. Pokrytí...

Základem každé funkční kuchyně je správná kuchyňská baterie. Mosazné tělo tohoto výrobku je zárukou odolnosti a stability baterie. Pokrytí zlatou kartáčovanou vrstvou činí baterii odolnou vůči znečištění a černá barva dodává nevšední vzhled, který bude dokonale ladit s dekorem vaší kuchyně. Dlouhodobou spolehlivost zaručuje použití keramické hlavice. Ohnutý výtok umožňuje nasměrovat proud na libovolné místo. Na špičce výtoku je přepínač, který umožňuje volit mezi rozptýleným proudem a koncentrovaným proudem. Návod EAN: 5902557373680. Unikátní kousek REA Dřezová baterie SOUL zlatá/černá kartáčovaná REA-B6205 od známého dodavatele REA jednoduše můžete získat v naší nabídce v bezva akci.

Tento žádaný výrobek REA Dřezová baterie SOUL zlatá/černá kartáčovaná REA-B6205 od našeho předního výrobce REA můžete dostat na našich stránkách nyní za zcela nejnižší cenu. 2 790 Kč.