HOPA WC sedátko ORLO SLIM soft-close, hranaté OLKLT052ESED

WC sedátko ORLO SLIM soft-close s tichým dovíráním. Vysoce kvalitní zpracování sedátka s plynulým zavíráním a jeho povrchová... více informací »
HOPA WC sedátko ORLO
Značka: HOPA
1 071 Kč
Ověřit dostupnost
WC sedátko ORLO SLIM soft-close s tichým dovíráním. Vysoce kvalitní zpracování sedátka s plynulým zavíráním a jeho povrchová...

WC sedátko ORLO SLIM soft-close s tichým dovíráním. Vysoce kvalitní zpracování sedátka s plynulým zavíráním a jeho povrchová úprava zaručují maximálně snadnou údržbu. WC sedátko ORLO SLIM soft-close vyniká vysoce kvalitním zpracováním a spolehlivou funkčností všech součástí a materiálů. Přednosti WC sedátka ORLO SLIM soft-close: Komfortní soft-closové sedátko s plynulým zavíráním velmi kvalitní duroplastové SLIM sedátko Maximálně snadná údržba moderní hranatý design ZÁRUKA 2 roky. Velmi žádaný výrobek HOPA WC sedátko ORLO SLIM soft-close, hranaté OLKLT052ESED od značky s dobrým jménem HOPA lze koupit momentálně na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu.

Unikátní a žádaný produkt HOPA WC sedátko ORLO SLIM soft-close, hranaté OLKLT052ESED od kvalitní společnosti HOPA lze koupit online za výhodnou cenu! 1 071 Kč.