HOPA WC sedátko ARCO SLIM soft-close, oválné OLKLT046ESED

WC sedátko ARCO SLIM soft-close s tichým dovíráním. Vysoce kvalitní zpracování sedátka s plynulým zavíráním a jeho povrchová... více informací »
HOPA WC sedátko ARCO SLIM soft-close
Značka: HOPA
1 071 Kč
Ověřit dostupnost
WC sedátko ARCO SLIM soft-close s tichým dovíráním. Vysoce kvalitní zpracování sedátka s plynulým zavíráním a jeho povrchová...

WC sedátko ARCO SLIM soft-close s tichým dovíráním. Vysoce kvalitní zpracování sedátka s plynulým zavíráním a jeho povrchová úprava zaručují maximálně snadnou údržbu. WC sedátko ARCO SLIM soft-close vyniká vysoce kvalitním zpracováním a spolehlivou funkčností všech součástí a materiálů. Přednosti WC sedátka ARCO SLIM soft-close: Komfortní soft-closové sedátko s plynulým zavíráním velmi kvalitní duroplastové SLIM sedátko Maximálně snadná údržba praktický oválný design ZÁRUKA 2 roky. Tento žádaný produkt HOPA WC sedátko ARCO SLIM soft-close, oválné OLKLT046ESED od značky s dlouholetou tradicí HOPA jednoduše můžete sehnat zde nyní za akční cenu.

Tento žádaný kus HOPA WC sedátko ARCO SLIM soft-close, oválné OLKLT046ESED s osvědčenou značkou HOPA můžete nakoupit v naší online nabídce za parádní cenu! 1 071 Kč.