HOPA Sprchový set MATARO INOX s vaničkou BARVA rámu Nerez, Materiál Nerez, Rozměr A 90 cm, Rozměr B 90 cm, Rozměr C 195 cm, Směr zavírání Univerzální Levé / Pravé, Výplň Čiré bezpečnostní sklo 6 mm BCMATA90NCVLM

Akční set celonerezového čtvrtkruhový sprchový kout MATARO, který představuje velice estetickou variantu řešeni sprchové zástěny do rohu a... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: HOPA
19 479 Kč
Ověřit dostupnost
Akční set celonerezového čtvrtkruhový sprchový kout MATARO, který představuje velice estetickou variantu řešeni sprchové zástěny do rohu a...

Akční set celonerezového čtvrtkruhový sprchový kout MATARO, který představuje velice estetickou variantu řešeni sprchové zástěny do rohu a kvalitní sprchové vaničky z litého mramoru. Zástěna MATERO se skládá ze dvou rovných pevných dílů a dvou ohýbaných dílů tvořících posuvné dveře. Rám je vyroben z velmi kvalitní nerezové oceli. spodní pojezdy odklápěcí, pro snadnější čištění. Akční se – čtvrtkruhový sprchový kout HOPA – MATARO, který je celý vyroben z nerezu vyniká vysoce kvalitním zpracováním a spolehlivou funkčností všech součástí a materiálů + moderní a kvalitní vanička z litého mramoru. Zástěna má komfortní odklápěcí pojezdy výrazně usnadňují údržbu sprchového koutu. Sprchový set je dodáván s litou mramorovou vaničkou (bez sifonu a čelního panelu). Vanička je určena pouze na osazení přímo na zem nebo na celoplošné podezdění (nemá nožičky). !!! POZOR – Při instalaci této zástěny na jakoukoliv vaničku, tak ta nesmí být instalovaná pod obklad, z důvodu montážního rozměru zástěny MATARO. Pokud bude vanička nainstalovaná pod obklad, tak může dojít k problému s montáží, kout na takovou vaničku nepůjde namontovat. !!! Podívejte se na nabídku doplňků Olsen Spa pro tento elegantní sprchový kout. A vybavte si kompletně Vaši novou moderní koupelnu. Vyberte si z naší bohaté nabídky sprchových baterií, sprchových růžic a jejich držáků, sprchových poliček a přípravků pro snadnou údržbu celé vaší koupelny. S použitím sprchových hydromasážních panelů dostane Vaše sprchování nový rozměr a stane se opravdovým zážitkem. Pro Váš maximální komfort doporučujeme také sprchová madla, která zvýší bezpečnost Vašeho sprchování. Rozměry sprchového koutu MATARO: Čtvrtkruhový sprchový kout Rozměr: 90 × 90 × 195 cm, R550 Rám: nerez Sklo: bezpečnostní 6 mm čiré Ložiskové pojezdy s vysokou životností výrazně usnadňující údržbu, spodní odklápěcí Montážní rozměr: 89 – 90 × 89 – 90 cm Šířka vstupu: 55 cm Včetně vaničky z litého mramoru (bez nožiček a sifonu) Přednosti sprchového koutu MATARO: Profily z nerezu Designová madla Odklápěcí pojezdy pro výrazně usnadňující údržbu Otevírání: posuvné Magnetické dovírání dveří ZÁRUKA 2 roky. Tento akční produkt HOPA Sprchový set MATARO INOX s vaničkou BARVA rámu Nerez, Materiál Nerez, Rozměr A 90 cm, Rozměr B 90 cm, Rozměr C 195 cm, Směr zavírání Univerzální Levé / Pravé, Výplň Čiré bezpečnostní sklo 6 mm BCMATA90NCVLM od značky s tradicí a dobrou pověstí HOPA máte možnost nakoupit momentálně na našich stránkách za výborné peníze.

Tento exkluzivní produkt HOPA Sprchový set MATARO INOX s vaničkou BARVA rámu Nerez, Materiál Nerez, Rozměr A 90 cm, Rozměr B 90 cm, Rozměr C 195 cm, Směr zavírání Univerzální Levé / Pravé, Výplň Čiré bezpečnostní sklo 6 mm BCMATA90NCVLM od výrobce s dobrým jménem HOPA lze získat zde teď právě za výhodnou cenu. 19 479 Kč.