CERSANIT Zrcadlová skříňka VIRGO 40 šedý dub s černými úchyty S522-012

Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají černé, matné,... více informací »
CERSANIT Zrcadlová skříňka VIRGO 40 šedý
Značka: Cersanit
2 985 Kč
Ověřit dostupnost
Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají černé, matné,...

Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají černé, matné, kovové úchyty, které budou perfektně ladit se zbytkem vašeho koupelnového vybavení. Závěsné skříně VIRGO jsou vyrobeny z dřevotřísky s boky korpusu v barvě šedého dubu. Nábytková dvířka jsou vybavena praktickým zrcadlem a panty se systémem „soft-close“. Uvnitř skříněk jsou 3 police z kouřového tvrzeného skla a povrch zadní části skříně je pokryt jemnou šedou lněnou strukturou. Nábytek se prodává smontovaný. EAN: 5901771005360. Ve slevě výrobek CERSANIT Zrcadlová skříňka VIRGO 40 šedý dub s černými úchyty S522-012 od společnosti se zárukou kvality CERSANIT najdete právě dnes až neuvěřitelně levně.

Nejprodávanější produkt CERSANIT Zrcadlová skříňka VIRGO 40 šedý dub s černými úchyty S522-012 od skvělého a známého výrobce CERSANIT jednoduše můžete najít tady a teď právě skutečně výhodně. 2 985 Kč.