MEREO Mailo, koupelnová skříňka s umyvadlem z litého mramoru 81 cm, bílá CN511M

Série koupelnového nábytku Mailo umožňuje kombinovat skříňky do mnoha různých variant. Vytvořit tak lze jak složité kombinace do velkých... více informací »
MEREO Mailo
Značka: MEREO
12 231 Kč
Ověřit dostupnost
Série koupelnového nábytku Mailo umožňuje kombinovat skříňky do mnoha různých variant. Vytvořit tak lze jak složité kombinace do velkých...

Série koupelnového nábytku Mailo umožňuje kombinovat skříňky do mnoha různých variant. Vytvořit tak lze jak složité kombinace do velkých koupelen, tak minimalistické řešení v moderním designu. Šuplíky jsou vybaveny designovými chromovanými úchytkami a značkovými pojezdy Strong s pomalým dovíráním. Na výběr je ze tří barevných kombinací, bílá lesk, dub Riviera a antracit. Skříňky mají laserové opracování hran a jsou dodávány smontované a všechny jsou určené k zavěšení.Umyvadlo z litého mramoru je ošetřeno povrchovou úpravou Evermite. Jedná se o polymerový základ jež činí umyvadlo odolnější, vytváří ochranou bariéru. Ta minimalizuje riziko poškození způsobené používáním. Díky úpravě Evermite je povrch o 40% odolnější vůči oděru. Povrch zůstává lesklý jako v den nákupu. Hladký povrch a nízká propustnost zabraňuje usazování vodního kamene a mýdlových zbytků. Povrch vždy vyčistíte od stop kávy a čaje, nezažloutne. Povrch je odolný i vůči silným chemikáliím. Umyvadlo je určeno pro nábytek, nelze instalovat samostatně na zeď. Zápustná umyvadla podpoří moderní a elegantní vzhled každé koupelny a doladí tak celkový design interiéru. Umyvadla lze osadit do desky i ve více kusech vedle sebe.. Tento akční produkt MEREO Mailo, koupelnová skříňka s umyvadlem z litého mramoru 81 cm, bílá CN511M od této skvělé značky MEREO můžete dostat zde nyní v akci.

Tento výjimečný produkt MEREO Mailo, koupelnová skříňka s umyvadlem z litého mramoru 81 cm, bílá CN511M od oblíbené značky MEREO je dostupný teď pořád výhodně! 12 231 Kč.