CERSANIT Zrcadlová skříňka VIRGO 60 bílá s černými úchyty S522-014

Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají černé, matné,... více informací »
CERSANIT Zrcadlová skříňka VIRGO 60 bílá s černými
Značka: Cersanit
3 978 Kč
Ověřit dostupnost
Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají černé, matné,...

Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají černé, matné, kovové úchyty, které budou perfektně ladit se zbytkem vašeho koupelnového vybavení. Závěsné skříně VIRGO jsou vyrobeny z bílé lakované dřevotřískové desky s lesklým povrchem. Nábytková dvířka jsou vybavena praktickým zrcadlem a panty se systémem „soft-close“. Uvnitř skříněk jsou 3 police z kouřového tvrzeného skla a povrch zadní části skříně je pokryt jemnou šedou lněnou strukturou. Nábytek se prodává smontovaný. EAN: 5901771005384. Povedený kus CERSANIT Zrcadlová skříňka VIRGO 60 bílá s černými úchyty S522-014 od skvělého a známého výrobce CERSANIT jednoduše naleznete v naší aktuální nabídce za extra cenu.

Povedený kousek CERSANIT Zrcadlová skříňka VIRGO 60 bílá s černými úchyty S522-014 od značky CERSANIT pohodlně dostanete právě dnes za báječnou cenu! 3 978 Kč.