CERSANIT Umyvadlová skříňka VIRGO 80 šedý dub s chromovými úchyty S522-028

Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají chromovaná... více informací »
CERSANIT Umyvadlová skříňka VIRGO 80 šedý dub
Značka: Cersanit
7 116 Kč
Ověřit dostupnost
Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají chromovaná...

Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají chromovaná kovová madla, která budou perfektně ladit se zbytkem vašeho koupelnového vybavení. Pod umyvadlové skříňky VIRGO jsou vyrobeny z dřevotřískové desky z šedého dubu (čela), s matnou povrchovou úpravou po stranách korby. Dvě praktické zásuvky jsou vybaveny systémem „soft-close“. Uvnitř horní zásuvky je výřez pro sifon s krytem. Spodní část zásuvek je pokryta jemnou strukturou šedého lnu. Nábytek se prodává smontovaný. Umyvadlo není součástí a je nutné zakoupit samostatně EAN: 5901771005520. Tento kvalitní a levný produkt CERSANIT Umyvadlová skříňka VIRGO 80 šedý dub s chromovými úchyty S522-028 od výrobce s dobrým jménem CERSANIT jde pořídit tady teď za super peníze.

Designový produkt CERSANIT Umyvadlová skříňka VIRGO 80 šedý dub s chromovými úchyty S522-028 od známé kvalitní značky CERSANIT jde sehnat zrovna dneska napořád výhodně. 7 116 Kč.