CERSANIT Umyvadlová skříňka VIRGO 60 šedý dub s černými úchyty S522-021

Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají černé, matné,... více informací »
CERSANIT Umyvadlová skříňka VIRGO 60
Značka: Cersanit
6 276 Kč
Ověřit dostupnost
Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají černé, matné,...

Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají černé, matné, kovové úchyty, které budou perfektně ladit se zbytkem vašeho koupelnového vybavení. Pod umyvadlové skříňky VIRGO jsou vyrobeny z dřevotřískové desky z šedého dubu (čela), s matnou povrchovou úpravou po stranách korby. Dvě praktické zásuvky jsou vybaveny systémem „soft-close“. Uvnitř horní zásuvky je výřez pro sifon s krytem. Spodní část zásuvek je pokryta jemnou strukturou šedého lnu. Nábytek se prodává smontovaný. Umyvadlo není součástí a je nutné zakoupit samostatně EAN: 5901771005452. Velmi oblíbený výrobek CERSANIT Umyvadlová skříňka VIRGO 60 šedý dub s černými úchyty S522-021 od známé společnosti CERSANIT máte možnost získat na našich stránkách teď za skvělou cenu.

Tento skvělý produkt CERSANIT Umyvadlová skříňka VIRGO 60 šedý dub s černými úchyty S522-021 od top značky CERSANIT máte možnost pořídit ještě dnes za super peníze! 6 276 Kč.