HOPA Závěsné WC ADATTO RIMLESS se SLIM sedátkem Soft-close OLKLT2005E

Závěsné WC ADATTO s moderním RIMLESS systémem z nabídky společnosti HOPA. Tento systém představuje jedinečnou konstrukci,... více informací »
HOPA Závěsné WC ADATTO
Značka: HOPA
3 591 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsné WC ADATTO s moderním RIMLESS systémem z nabídky společnosti HOPA. Tento systém představuje jedinečnou konstrukci,...

Závěsné WC ADATTO s moderním RIMLESS systémem z nabídky společnosti HOPA. Tento systém představuje jedinečnou konstrukci, bezokruhové wc, bez límce. WC klozet je vytvořen pro maximální čistotu vaší toalety. WC je dodáván včetně SLIM sedátka se systémem SOFT-CLOSE, s tichým dovíráním. WC se skrytými šrouby je určeno pro instalaci s předstěnovým splachovacím WC modulem. Systém RIMLESS je revoluční bezokruhovým splachováním exkluzivně u tohoto závěsného WC. Tradiční WC klozety mají pod okrajem velmi obtížně přístupná místa, v nichž se shromažďují nečistoty a bakterie. S inovativní technologií RIMLESS byl tento problém vyřešen – ze záchodové mísy byl odstraněn vnitřní „límec“ a tedy i obtížně přístupná místa. Nyní při splachování a snadno se také dostane ke všem vnitřním plochám, mísa je tak vždy dokonale čistá. Montážní sada není součástí balení. K WC ADATTO Vám přidáme zdarma velmi kvalitní duroplastové SLIM sedátko se systémem soft-close. Přednosti závěsného WC ADATTO RIMLESS: moderní hranatý desing bílá keramická mísa komfortní SLIM duroplastové sedátko se systémem SOFT-close měkký dopad Rozměry: 35 × 55 × 37,5 cm (šířka × hloubka × výška) ZÁRUKA 5 LET NA KERAMIKU Pro bezproblémové splachování doporučujeme použít do podomítkového modulu regulátor průtoku vody. Např. pro modul od firmy Alcaplast – díl číslo P115, pro modul od firmy GEBERIT – díl číslo 240.476.00.1 Zde video systému RIMLESS: Zde video montáže:. Tento unikátní výrobek HOPA Závěsné WC ADATTO RIMLESS se SLIM sedátkem Soft-close OLKLT2005E od dodavatele s dlouholetou historií HOPA pořídíte teď trvale výhodně.

Tento kvalitní a levný kousek HOPA Závěsné WC ADATTO RIMLESS se SLIM sedátkem Soft-close OLKLT2005E od známého předního výrobce HOPA lze získat aktuálně až neuvěřitelně levně. 3 591 Kč.