SAPHO YUKON umyvadlo 120x45cm, 2 otvory pro baterii, litý mramor, bílá YU122

Litý mramor - materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van,... více informací »
SAPHO YUKON umyvadlo 120x45cm
Značka: Sapho
6 060 Kč
Ověřit dostupnost
Litý mramor - materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van,...

Litý mramor – materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, stabilitou a elegantním designem. Součástí balení je přepadová souprava EAN: 8590913887185. Žádaný produkt SAPHO YUKON umyvadlo 120x45cm, 2 otvory pro baterii, litý mramor, bílá YU122 od známé značky SAPHO lze zakoupit právě teď u nás pořád výhodně.
Velmi žádaný kus lze nakoupit právě teď tady u nás v oblíbené rubrice umyvadla. Mrkněte na skvělé kusy ve zmiňované kategorii jednoduše online! To ale ovšem není vše, u nás nabízíme více! Mrkněte také na další prověřené kousky značky Sapho. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní produkt SAPHO YUKON umyvadlo 120x45cm, 2 otvory pro baterii, litý mramor, bílá YU122 od oblíbené značky se zárukou kvality SAPHO najdete zde teď za nejnižší cenu. 6 060 Kč.