SAPHO MINIMAL rohový ventil s rozetou, 1/2’x 3/8′ pro studenou vodu, nerez MI058S

Příjemně oblé tvary v nerez mat provedeníRohový ventil s rozetou Pro přívod studené vody. Rozměry: 3/8" x 1/2" Materiál: nerez satin - AISI304 Tip:... více informací »
SAPHO MINIMAL rohový ventil s rozetou
Značka: Sapho
1 058 Kč
Ověřit dostupnost
Příjemně oblé tvary v nerez mat provedeníRohový ventil s rozetou Pro přívod studené vody. Rozměry: 3/8" x 1/2" Materiál: nerez satin - AISI304 Tip:...

Příjemně oblé tvary v nerez mat provedeníRohový ventil s rozetou Pro přívod studené vody. Rozměry: 3/8″ x 1/2″ Materiál: nerez satin – AISI304 Tip: Nezapomeňte si přikoupit rohový ventil pro přívod teplé vody, MI058T. Každý z nich se otevírá na opačnou stranu.Vysoká kvalita použitého materiálu v designu předurčeném pro užití v industriálně laděné koupelně – to je charakteristika série MINIMAL. Nerez ocel je již na pohled luxusně a ušlechtile působící materiál pro dokonalou koupelnu. V tomto provedení není nic nemožné, a proto můžete vzhled koupelny vyzdvihnout v minimalistickém, a přesto ušlechtilém, stylu. V naší nabídce naleznete všechny doplňky, sprchové panely, otopná tělesa, odtokové kanálky a dokonce i sifon, které sérii MINIMAL při zařizování koupelny dokonale doplní. Důvody, proč dát přednost bateriím z nerezové oceliNerezová ocel je hygienická: Povrch nerezové oceli znesnadňuje usazování bakterií.Nerezová ocel je vzhledově příjemná. Pro svůj vzhled je také oblíbenou volbou architektů a interiérových designérů.Nerezová ocel je materiál s dlouhou životností, který lze plně recyklovat.Nerezová ocel se snadno čistí: Pro odstranění nečistot a otisků prstů potřebujete pouze mýdlovou vodu. Prodloužená záruka na těsnost baterií EAN: 8590913818523. Tento diskontní produkt SAPHO MINIMAL rohový ventil s rozetou, 1/2’x 3/8′ pro studenou vodu, nerez MI058S od přední společnosti SAPHO lze sehnat u nás za super peníze.

Kvalitní výrobek SAPHO MINIMAL rohový ventil s rozetou, 1/2'x 3/8' pro studenou vodu, nerez MI058S od známé kvalitní značky SAPHO jednoduše získáte právě teď za super cenu. 1 058 Kč.