SAPHO MOA topná tyč s termostatem a bluetooth, 800 W, černá MOA-B-800

MOA-B je elektrická topná tyč s designovým termostatem a Bluetooth. Kulatý design je vhodný pro všechny typy radiátorů. Symetrické provedení... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Sapho
3 272 Kč
Ověřit dostupnost
MOA-B je elektrická topná tyč s designovým termostatem a Bluetooth. Kulatý design je vhodný pro všechny typy radiátorů. Symetrické provedení...

MOA-B je elektrická topná tyč s designovým termostatem a Bluetooth. Kulatý design je vhodný pro všechny typy radiátorů. Symetrické provedení umožňuje instalaci na levou i pravou stranu radiátoru. Funkce: Zapnout/vypnout 5stupňové nastavení teploty radiátoru v rozmezí od 30-60 °C teploty kapaliny nebo 15-30 °C teploty v místnosti Funkce Antifrost proti zamrznutí kapaliny, pokud teplota klesne pod 5-7 °C Funkce rychlého ohřevu na 2 hodiny pro vysušení ručníků Parametry: Provozní napětí: 230 V/50 Hz Připojovací závit: G1/2″ I. třída ochrany Připojovací kabel: spirálový, černá barva, délka 1,5 m Dvojnásobná ochrana proti přehřátí Ovládání manuální nebo přes Bluetooth Aplikace umožní vytvořit týdenní harmonogram spouštění nebo nastavit pokročilý časovač. V případě připojení topné tyče do otopného tělesa pouze na elektrické vytápění je potřeba do druhé stojny dokoupit záslepku. EAN: 8590913914782. Tento akční a ve slevě produkt SAPHO MOA topná tyč s termostatem a bluetooth, 800 W, černá MOA-B-800 od přední společnosti SAPHO najdete tady nyní za akční cenu.
Neodolatelný výrobek lze nakoupit nyní tady na webu v populární kategorii radiátory! Nyní si můžete pořídit parádní kusy ve zmíněné rubrice za nejlepší ceny.

Tento neodolatelný výrobek SAPHO MOA topná tyč s termostatem a bluetooth, 800 W, černá MOA-B-800 od odblíbeného výrobce SAPHO pohodlně seženete v naší nabídce skutečně výhodně. 3 272 Kč.