SAPHO PAX nástěnná sprchová baterie, černá mat XA11/15

Doporučená údržba baterií, sprchových sloupů a dalšího příslušenství v černé nebo bílé variantě: Pro zachování... více informací »
SAPHO PAX nástěnná sprchová
Značka: Sapho
3 682 Kč
Ověřit dostupnost
Doporučená údržba baterií, sprchových sloupů a dalšího příslušenství v černé nebo bílé variantě: Pro zachování...

Doporučená údržba baterií, sprchových sloupů a dalšího příslušenství v černé nebo bílé variantě: Pro zachování estetické kvality výrobku doporučujeme čistit povrch výrobků (vodovodních baterií, sprchových sloupů, ručních a hlavových sprch, hadic, sifonů, výpustí a dalšího příslušenství) pouze měkkým hadříkem a vodou. Zároveň doporučujeme vždy po použití otřít do sucha, aby na povrchu nezůstávaly kapky vody a nemohl se tak začít usazovat vodní kámen. Pro čištění se nesmí používat abrazivní čisticí pomůcky ani agresivní čisticí prostředky.Série vodovodních baterií PAX nabízí oblíbený design, díky němuž se baterie dobře kombinují s ostatním zařízením koupelny. EAN: 8590913890932. Vysoce kvalitní produkt SAPHO PAX nástěnná sprchová baterie, černá mat XA11/15 od značky se skvělou pověstí SAPHO snadno můžete pořídit bezpečně online napořád výhodně.

Výjimečný produkt SAPHO PAX nástěnná sprchová baterie, černá mat XA11/15 od značky s tradicí a dobrou pověstí SAPHO máte možnost najít tady nyní téměř zdarma. 3 682 Kč.