SANELA Nerezové sprchové panely Nástěnný sprchový panel na RFID žetony, s termostatem, matný nerez SLZA 32T

Nástěnný sprchový panel na RFID žetony hygienický proplach se zabudovaným mechanickým ovládáním vody a čtečkou RFID žetonů pro přívod teplé a... více informací »
SANELA Nerezové sprchové panely Nástěnný sprchový panel na RFID
Značka: Sanela
20 691 Kč
Ověřit dostupnost
Nástěnný sprchový panel na RFID žetony hygienický proplach se zabudovaným mechanickým ovládáním vody a čtečkou RFID žetonů pro přívod teplé a...

Nástěnný sprchový panel na RFID žetony hygienický proplach se zabudovaným mechanickým ovládáním vody a čtečkou RFID žetonů pro přívod teplé a studené vody, nastavení teploty termostatickou kartuší s pojistkou proti opaření po vložení nabitého RFID žetonu do slotu se sprcha aktivuje, to je indikováno červenou diodou stiskem tlačítka se okamžitě spustí voda a rozsvítí se deset červených diod, které postupným zhasínáním odpočítávají čas sprchování uživatel si může libovolně tlačítkem zastavovat a pouštět vodu přímo ve sprše až do vyčerpání kreditu na žetonu 30 % zaplaceného času před ukončení dodávky vody je uživatel upozorněn přerušením proudu vody vytažením žetonu v průběhu sprchování se celá sekvence restartuje a opakovaným vložením vše začíná od začátku nastavení parametrů pomocí nastavovacího žetonu materiál nerezová ocel AISI 304 povrch matný Technická specifikace napájecí napětí: 24 V DC příkon: 7 W doporučený pracovní tlak: 0,1-0,6 MPa vstup vody vnější závit: G 1/2 Obsah dodávky sprchový panel s elektronikou a čtečkou hodnoty kreditu na žetonu sprchová hlavice s nastavením úhlu výtoku elektromagnetický ventil termostatická kartuše propojovací hadice, rohový ventil s filtrem a zpětnou klapkou (2 ks) napájecí zdroj a RFID žetony nejsou součástí balení EAN: 4021344077233. Zajímavý výrobek SANELA Nerezové sprchové panely Nástěnný sprchový panel na RFID žetony, s termostatem, matný nerez SLZA 32T od známého dodavatele SANELA lze nakoupit u nás teď téměř zdarma. Žádaný výrobek SANELA Nerezové sprchové panely Nástěnný sprchový panel na RFID žetony, s termostatem, matný nerez SLZA 32T máte možnost nakoupit právě zde tu na našich stránkách v oblíbené rubrice koupelnové baterie. Nyní můžete získat nové produkty z této rubriky za akční cenu! U zákazníků oblíbený výrobce Sanela má k dispozici špičkové výrobky. Náš sortiment je široký, u nás v nabídce najdete další skvělé kousky značky Sanela. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně oblíbený výrobek SANELA Nerezové sprchové panely Nástěnný sprchový panel na RFID žetony, s termostatem, matný nerez SLZA 32T od kvalitního výrobce SANELA snadno najdete momentálně na webu extra výhodně! 20 691 Kč.