SANELA Nerezové pitné fontánky Nerezová pitná fontána s chladící jednotkou, pitnou a napouštěcí armaturou SLUN 43CS

nerezová pitná fontána, tlačná pitná armatura, tlačná armatura k napouštění sklenic, chladící jednotka, sifonnerezová pitná fontána s tlačnou... více informací »
SANELA Nerezové pitné fontánky Nerezová pitná fontána s
Značka: Sanela
35 743 Kč
Ověřit dostupnost
nerezová pitná fontána, tlačná pitná armatura, tlačná armatura k napouštění sklenic, chladící jednotka, sifonnerezová pitná fontána s tlačnou...

nerezová pitná fontána, tlačná pitná armatura, tlačná armatura k napouštění sklenic, chladící jednotka, sifonnerezová pitná fontána s tlačnou armaturoumontáž ke stěněregulace průtoku vody na tlačném ventiluvyztuženo polyuretanem (snížená hlučnost, zvýšená pevnost)materiál CrNi 18/10 (AISI-304)povrch misky vysoce lesklý, opláštění matné EAN: 8591385834394. Tento výjimečný výrobek SANELA Nerezové pitné fontánky Nerezová pitná fontána s chladící jednotkou, pitnou a napouštěcí armaturou SLUN 43CS od značky SANELA jde koupit aktuálně za výhodnou cenu. Často hledaný kousek SANELA Nerezové pitné fontánky Nerezová pitná fontána s chladící jednotkou, pitnou a napouštěcí armaturou SLUN 43CS jde pořídit prostě tady a teď na našem webu umístěný v kategorii uncategorized. Mrkněte na ostatní zboží z této rubriky za příznivou cenu! Věhlasný výrobce Sanela představuje špičkové produkty. Nové kousky každý den. Náš sortiment je široký, máme v nabídce ovšem více kousků značky Sanela. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní produkt SANELA Nerezové pitné fontánky Nerezová pitná fontána s chladící jednotkou, pitnou a napouštěcí armaturou SLUN 43CS od top výrobce SANELA jednoduše najdete v naší online nabídce extra se slevou. 35 743 Kč.