HOPA Volně stojící vana GOYA (SALERMO) bílá Rozměr vany 142 × 62 cm VANSAL14W

Toužíte po luxusní koupelně a místě dokonalého odpočinku? Volně stojící vana GOYA (SALERMO) to dokáže perfektně kombinovat.... více informací »
HOPA Volně stojící vana GOYA
Značka: HOPA
31 888 Kč
Ověřit dostupnost
Toužíte po luxusní koupelně a místě dokonalého odpočinku? Volně stojící vana GOYA (SALERMO) to dokáže perfektně kombinovat....

Toužíte po luxusní koupelně a místě dokonalého odpočinku? Volně stojící vana GOYA (SALERMO) to dokáže perfektně kombinovat. Tato vana je vyrobena z pevného litého mramoru (Mineral Durabe). Vana je vyráběna ve dvou rozměrech 142 × 62 cm a 160 × 70 cm. Díky použitém materiálu je velmi pevná a bytelná. Vanu není nutno obezdívat. Samostatně stojící vana GOYA (SALERMO) se Vám odmění pocitem vysokého komfortu. Budete ležet v lázni a kolem Vás bude dost místa, nic Vás nebude omezovat. Vana i vnější plášť tvoří kompaktní celek. Vana se standardně dodává v zářivě bílé barvě. Hladký povrch umožňuje jeho snadnou údržbu. Vanu není třeba obezdívat a obkládat a součástí vany je i kvalitní odtoková souprava (systém CLICK – CLACK bez přepadu). Rozměr volně stojící vany: 142 × 62 cm, objem 140 l 160 × 70 cm, objem 170 l Materiál: Mineral Durabe (litý mramor) ZÁRUKA 10 LET Součástí vany je i odtoková souprava AlcaPlast click/clack (bez přepadu).. Tento akční produkt HOPA Volně stojící vana GOYA (SALERMO) bílá Rozměr vany 142 × 62 cm VANSAL14W od skvělé a známé značky HOPA seženete zrovna dneska téměř zdarma.

Hodně povedený výrobek HOPA Volně stojící vana GOYA (SALERMO) bílá Rozměr vany 142 × 62 cm VANSAL14W od výrobce s dlouholetou historií HOPA lze nakoupit zrovna dneska za báječnou cenu! 31 888 Kč.