Opravná sada na obklady a dlažby bílá a černá SIKOOK61650

Výrobek: Náš malý set pro rychlou opravu malých otvorů, děr a odštěpů na obkladech a dlažbě. Set obsahuje keramický tmel Kerami-Fill a potřebné... více informací »
Opravná sada na obklady
Značka: NO BRAND
798 Kč
Ověřit dostupnost
Výrobek: Náš malý set pro rychlou opravu malých otvorů, děr a odštěpů na obkladech a dlažbě. Set obsahuje keramický tmel Kerami-Fill a potřebné...

Výrobek: Náš malý set pro rychlou opravu malých otvorů, děr a odštěpů na obkladech a dlažbě. Set obsahuje keramický tmel Kerami-Fill a potřebné nástroje. Podrobný návod k použití je samozřejmě součástí setu. Tip: Pokud chcete opravovat obklady, které jsou v přímém styku s vodou, tak zvolte PREMIUM Opravný set, který obsahuje také fix s bezbarvým lakem Pinsel-Fix AQUA pro ochranu opravy před vodou. Super kousek Opravná sada na obklady a dlažby bílá a černá SIKOOK61650 od značky se skvělou pověstí NO BRAND lze nakoupit momentálně na webu výhodně.

Tento levný výrobek Opravná sada na obklady a dlažby bílá a černá SIKOOK61650 s pečetí kvality od značky NO BRAND snadno můžete pořídit právě teď v naší nabídce za zcela nejnižší cenu! Akční ceny již od 798 Kč.