CERSANIT Skříňka VIRGO 80 šedý dub pod umyvadlo na desku s chromovými úchyty S522-030

Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají chromovaná... více informací »
CERSANIT Skříňka VIRGO 80 šedý dub pod
Značka: Cersanit
6 479 Kč
Ověřit dostupnost
Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají chromovaná...

Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají chromovaná kovová madla, která budou perfektně ladit se zbytkem vašeho koupelnového vybavení. Skříně VIRGO s horní částí jsou vyrobeny z dřevotřískové desky se strukturou dřeva v barvě šedého dubu (přední strany), s matným povrchem po stranách těla a horní části. Dvě praktické zásuvky jsou vybaveny systémem „soft-close“. Uvnitř horní zásuvky je výřez pro sifon s krytem. Spodní část zásuvek je pokryta jemnou strukturou šedého lnu. Nábytek se prodává smontovaný. Umyvadlo není součástí a je nutné zakoupit samostatně EAN: 5901771005544. Kvalitní a oblíbený kousek CERSANIT Skříňka VIRGO 80 šedý dub pod umyvadlo na desku s chromovými úchyty S522-030 originál od výrobce CERSANIT pohodlně seženete v naší aktuální nabídce za mimořádně nízkou cenu.

Kvalitní produkt CERSANIT Skříňka VIRGO 80 šedý dub pod umyvadlo na desku s chromovými úchyty S522-030 od skvělé a známé značky CERSANIT jde koupit v naší nabídce opravdu levně. 6 479 Kč.