CERSANIT Zrcadlová skříňka VIRGO 40 bílá s černými úchyty S522-009

Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají černé, matné,... více informací »
CERSANIT Zrcadlová skříňka VIRGO 40 bílá s
Značka: Cersanit
3 624 Kč
Ověřit dostupnost
Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají černé, matné,...

Koupelnový nábytek z kolekce VIRGO concept je kombinací funkčnosti, elegance a modernosti. Skříně této řady mají černé, matné, kovové úchyty, které budou perfektně ladit se zbytkem vašeho koupelnového vybavení. Závěsné skříně VIRGO jsou vyrobeny z bílé lakované dřevotřískové desky s lesklým povrchem. Nábytková dvířka jsou vybavena praktickým zrcadlem a panty se systémem „soft-close“. Uvnitř skříněk jsou 3 police z kouřového tvrzeného skla a povrch zadní části skříně je pokryt jemnou šedou lněnou strukturou. Nábytek se prodává smontovaný. EAN: 5901771005339. Vysoce kvalitní produkt CERSANIT Zrcadlová skříňka VIRGO 40 bílá s černými úchyty S522-009 od populární značky CERSANIT pohodlně dostanete ještě dnes za báječnou cenu.

Tento diskontní produkt CERSANIT Zrcadlová skříňka VIRGO 40 bílá s černými úchyty S522-009 od našeho předního výrobce CERSANIT pohodlně nakoupíte již dnes za výhodnou cenu! 3 624 Kč.