HOPA Baterie s bidetovou sprškou ULTRA-30 NEW OLBAU30NEW

Unikátní podomítková bidetová baterie ULTRA-30 NEW. Dodávána včetně bidetové spršky i s držákem, který je součástí těla... více informací »
HOPA Baterie s bidetovou sprškou ULTRA-30
Značka: HOPA
1 701 Kč
Ověřit dostupnost
Unikátní podomítková bidetová baterie ULTRA-30 NEW. Dodávána včetně bidetové spršky i s držákem, který je součástí těla...

Unikátní podomítková bidetová baterie ULTRA-30 NEW. Dodávána včetně bidetové spršky i s držákem, který je součástí těla bidetové baterie. Pokud hledáte něco netradičního pro vaši toaletu či koupelnu, našli jste to pravé. Výrazně zvyšuje komfort používání bidetů, to jak těch závěsných i volně stojících. Podomítková bidetová baterie série Ultra je pro zákazníky, kteří chtějí pohodlné, elegantní a přitom praktické řešení s jednoduchým nadčasovým designem. Podomítková baterie má minimum detailů, což produkt opticky odlehčuje. Baterie je vhodná pro závěsné bidety, i ty volně stojící. K oblíbeným doplňkům pro bidetové baterie patří WC štětky, věšáky do koupelny a malé umyvadla a umývátka o rozměru 40 až 45 cm. Bidetová vodovodní baterie ULTRA-30 NEW vyniká vysoce kvalitním zpracováním a spolehlivou funkčností všech součástí a materiálů. Přednosti bidetové vodovodní ULTRA-30 NEW: podomítková bidetová baterie (s příslušenstvím) velmi atraktivní vzhled délka hadice: 120 cm dlouhá životnost keramické kartuše 40 mm prověřená technologie vše testováno se 100% úspěšností všechny díly odpovídají předpisům EN817 ZÁRUKA 5 LET. Akční produkt HOPA Baterie s bidetovou sprškou ULTRA-30 NEW OLBAU30NEW od společnosti s dlouholetou tradicí HOPA seženete nyní skutečně výhodně.

Tento oblíbený produkt HOPA Baterie s bidetovou sprškou ULTRA-30 NEW OLBAU30NEW od skvělé a známé značky HOPA můžete nakoupit na našich stránkách nyní za příznivou cenu! 1 701 Kč.