REA/S SET umyvadlo na desku + baterie + klik klak KPL-10000

Představujeme Vám moderní a mimořádně funkční set umyvadla na desku, baterie a korku. Jedná se o produkty, které dokonale vyplní prostor vaší... více informací »
REA/S SET umyvadlo na
Značka: REA/S
4 370 Kč
Ověřit dostupnost
Představujeme Vám moderní a mimořádně funkční set umyvadla na desku, baterie a korku. Jedná se o produkty, které dokonale vyplní prostor vaší...

Představujeme Vám moderní a mimořádně funkční set umyvadla na desku, baterie a korku. Jedná se o produkty, které dokonale vyplní prostor vaší koupelny při zachování dokonalého vzhledu a estetiky interiéru. Umyvadlo a baterie jsou uzpůsobeny k montáži na desku. Kohoutek a zástrčka jsou vyrobeny z mosazi a potaženy chromem, což dává fenomenální efekt. Díky speciální výrobní fázi jsou odolné a snadno se čistí. Rozměry výrobků naleznete na technických výkresech v galerii. Návod k sestavení baterie EAN: 5902557373611. Tento velmi žádaný produkt REA/S SET umyvadlo na desku + baterie + klik klak KPL-10000 od populárního výrobce REA/S jde získat právě dnes napořád výhodně.

Levný produkt REA/S SET umyvadlo na desku + baterie + klik klak KPL-10000 originál od značky REA/S snadno pořídíte právě teď v naší nabídce levně! 4 370 Kč.